KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809288
nr 1180 9288
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Snäcklandskap", signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:41:36
800 kr