KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809288

nr 1180 9288

Sten Ahlberg

(f. 1952), Sverige

Oljemålning, "Snäcklandskap", signerad. Olja på duk, 38x46 cm

Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 april 2018
kl 19:41:36

Sten Ahlberg

Läs mer om Sten Ahlberg